RU

НАТО як і раніше симпатизує Грузії

13.08.2008, 11:13

Військовий конфлікт у Грузії не змінив ставлення до неї з боку Північноалантичного Альянсу. Тбілісі цілком здатне стати членом НАТО. Цю заяву, озвучену на квітневому самміті в Бухаресті, підтвердив Генсекретар Альянсу Яап де Хооп Схеффер.

За інформацією "5 каналу", напередодні члени НАТО обговорили ситуацію на Кавказі. На прохання Тбілісі вони заслухали грузинського Посла. На прес-конференції після зустрічі Генеральний секретар Альянсу висловив сумніви з приводу правомірності дій російських миротворців у Грузії. Водночас, Генсек наголосив, що НАТО не вважає себе зацікавленою стороною у конфлікті.

"Я вважаю, що те, що було задекларовано на Бухарестському самміті, дуже актуальне зараз. НАТО не прагне відігравати центральну роль у цьому конфлікті, і НАТО не прагне до військової участі на Кавказі", - запевнив Яап де Хооп Схеффер.

Нагадаємо, керівництво НАТО на квітневому самміті в Бухаресті ухвалило рішення розглянути можливість надання Грузії та Україні права на приєднання до Плану дій щодо членства в Альянсі у грудні цього року.

Детальгіше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Досьє на Яапа де Хооп Схеффера >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини