RU

НАТО не коментує витоки "WikiLeaks" і не вважає Росію ворогом

09.12.2010, 16:10

НАТО не коментує витоки "WikiLeaks" і не вважає Росію ворогом

НАТО не вважає Росію ворогом і не є для неї загрозою. Про це заявив у четвер Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен, коментуючи опубліковану "WikiLeaks" інформацію про існування плану оборони Прибалтики і Польщі від Росії.

"Дозвольте мені наголосити, що, згідно з політикою НАТО, ми не коментуємо витік секретної інформації", - сказав він, відмовившись, таким чином, підтвердити або спростувати навіть сам факт існування цього плану. "Я хочу твердо сказати, що ми не вважаємо Росію загрозою, і НАТО не є загрозою для Росії, - наголосив А.Расмуссен, якого цитує канал "Вести".

"Навпаки, ми хочемо розвивати справжнє стратегічне партнерство між Росією і НАТО. Це саме те, що ми написали у нашій новій стратегічній концепції. І це також те, що ми заявили у спільній декларації саміту Росія-НАТО у Ліссабоні", - наголосив він. А.Расмуссен нагадав, що на саміті лідери Росії і НАТО прийняли рішення відкрити нову стадію співпраці між Росією і НАТО і домовилися з ряду дуже важливих проектів взаємодії.

Генсек також зазначив, що 8 грудня "відбулося дуже позитивне і продуктивне засідання Ради Росія-НАТО". "На ній ми прийняли рішення почати роботу за загальним аналізом можливостей для розвитку практичної співпраці щодо ПРО. Ми також домовилися почати підготовку до поновлення співпраці з ПРО ТВД - системи протиракетної оборони з захисту розгорнених сил. Це чітка демонстрація, що ми хочемо рухатися вперед у наших відносинах, і ми хочемо зберегти дух Ліссабона", - зазначив Генсек НАТО.

Андерс Фог Расмуссен: біографія та добірка новин>>>
Дипломатичні таємниці "WikiLeaks": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини