RU

НАТО допомагає повстанцям шукати Каддафі

25.08.2011, 17:17
НАТО допомагає повстанцям шукати Каддафі - Фото
924b120beb5844572eae2f969a96548c.jpg

НАТО допомагає повстанцям шукати Каддафі

НАТО надає лівійським повстанцям допомогу в пошуку Муаммара Каддафі та його синів. Таку інформацію підтвердив міністр оборони Великобританії Ліам Фокс.

При цьому він не став коментувати відомостей про те, що британський спецназ в Лівії прямо бере участь в операції з піймання Каддафі. Лівійські повстанці призначили за впіймання Каддафі винагороду в розмірі $1,7 млн., сили опозиції також готові амністувати членів його оточення, які наважаться вбити або видати колишнього диктатора, - передає Бі-бі-сі.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен сказав, що доти, поки Каддафі не буде спіймано, цивільне населення в Лівії знаходиться під загрозою. "Осередки опору як і раніше існують, вони представляють загрозу для громадян країни. Поки вона не зникне, НАТО буде продовжувати свою операцію в Лівії", - сказав Расмуссен.

Надходять також повідомлення про те, що Національна перехідна рада Лівії отримала повну підтримку Ліги арабських держав, яка визнала раду як легітимний уряд.

"Сили Каддафі та його спільники не припинять опір доти, поки Каддафі не буде спійманий або вбитий", - заявив голова Національної перехідної ради повстанців Мустафа Абдель Джаліль. Крім цього, повстанці запропонували Каддафі можливість виїхати з країни, якщо він оголосить про відмову від влади.

Переворот в Лівії: всі новини>>>
Муаммар Каддафі: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини