Наші сили в східній Європі непорівнянні з російськими - НАТО

23.08.2018, 09:40
Наші сили в східній Європі непорівнянні з російськими - НАТО - Фото
Навчання НАТО і країн-партнерів (фото - прес-служба Міноборони)

Твердження президента Росії Володимира Путіна про те, що контингент НАТО на східному фланзі Північноатлантичного альянсу є загрозою для РФ, не має сенсу, оскільки його сили в регіоні непорівнянні з російськими біля кордону. Про це заявила у відповідь на журналістський запит Reuters спікер блоку Оана Лунгеску.

За її словами, дії НАТО носять виключно оборонний характер, вони пропорційні і повністю відповідають міжнародним зобов'язанням Альянсу.

"У східній частині Альянсу розміщені 4000 військовослужбовців з метою стримування будь-якої можливої ​​агресії. Ці сили непорівнянні з дивізіями, розміщеними Росією. Для порівняння - Росія також розмістила війська в Україні, Грузії та Молдові, всупереч волі урядів цих країн", - наголосила Лунгеску.

Крім того, в НАТО спростували заяву Путіна про те, що блок нібито відмовляється обговорювати з Москвою правила військових польотів. Спікер Альянсу стверджує, що ці питання обговорюються на різних спільних військових форумах.

"Ми обговорюємо повітряну безпеку в Балтії в рамках Ради Росія-НАТО", - резюмувала Лунгеску.

Країни Балтії на початку літа попросили НАТО посилити дислоковані на їх території батальйони ВВС Альянсу військово-морськими силами.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента