RU

Напередодні Олімпійських ігор в Лондоні створилася загроза хаосу

19.07.2012, 15:48
Напередодні Олімпійських ігор в Лондоні створилася загроза хаосу - Фото
Фото: ЕРА
Виступаючи сьогодні на прес-конференції, він висловив сподівання, що страйк не відбудеться, а Олімпійські ігри пройдуть в безпечній обстановці. "Я не думаю, що це буде правильно, я не думаю, що це знайде виправдання", - заявив голова британського уряду, якого цитує ІТАР-ТАРС.

Також порушеною може виявитися робота головного аеропорту Лондона - "Хітроу", куди вже почали прибувати атлети та члени олімпійських делегацій, тисячі журналістів з усіх куточків планети, і, само собою, туристи, навмисні відвідати змагання XXX-ї літньої Олімпіади.

Проти скорочення штатів і підвищення пенсійного віку сьогодні мають намір протестувати тисячі британських держслужбовців, серед яких і співробітники Прикордонної служби країни, в обов'язки яких входить перевірка документів іноземців, що прибувають в столицю-господиню Ігор-2012.

Терміни та деталі проведення страйку знаходяться в процесі узгодження. Про них оголосить сьогодні Союз працівників громадських та комерційних служб - одне з найбільших об'єднань британських урядових і державних службовців, членами якого є 250 тис. осіб.

Головна мета страйку - ще раз привернути увагу уряду до наслідків скорочення кількості працівників Прикордонної служби.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини