RU

Нападника на журналістку Ехо Москви відправили на лікування

11.05.2018, 12:59
Нападника на журналістку Ехо Москви відправили на лікування - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Пресненський суд Москви ухвалив рішення направити на примусове стаціонарне лікування Бориса Грица, обвинуваченого в нападі на заступника головного редактора радіо Ехо Москви Тетяну Фельгенгауер, передає Бі-бі-сі.

У жовтні 2017 року його зумів потрапити до редакції і вдарити журналістку ножем в шию.

23 жовтня невідомий увірвався до редакції радіостанції Ехо Москви і поранив ножем заступника головного редактора радіостанції Тетяну Фельгенгауер. Її доставили в лікарню і терміново прооперували. Лікарі оцінювали стан журналістки як стабільно важкий.

Грица скрутила охорона радіостанції. Після затримання він розповідав поліції, що у нього був телепатичний зв'язок з Фельгенгауер і журналістка його дратувала. Лікарі, які проводили психіатричну експертизу, прийшли до висновку, що обвинувачений страждає параноїдною шизофренією. Згідно з висновками фахівців, він не усвідомлював свої дії.

Сам Гриць не заперечував, що саме він напав на журналістку. При цьому він стверджує, що не хотів її вбивати. "Я знаю, як поводитися з ножем, і, якби я хотів її вбити, я б убив, - сказав він напередодні в суді. - Я хотів зробити їй боляче і зупинити її дії".

Прокурор же відзначав, що у чоловіка був прямий умисел на вбивство. За характером перших ударів зрозуміло, що він мітив у яремну вену і потрапив в неї.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини