RU

Напад на ходу українців в Перемишлі: суд виніс вирок

21.08.2017, 18:00
Напад на ходу українців в Перемишлі: суд виніс вирок - Фото
Фото: EPA

Районний суд у Перемишлі засудив обвинувачених, які перешкоджали увічненню українських військових героїв. Про це повідомляє Польське Радіо.

Обвинуваченим, які працюють, присудили покарання у вигляді стягнення 20% від їх місячної зарплати на користь Фонду допомоги скривдженим і постпенітенціарної допомоги. Водночас тих, хто не працює, суд розпорядився залучити до 30-годинної щомісячної неоплачуваної суспільно корисної праці.

Йдеться про 20 підсудних, яких в червні минулого року прокуратура Перемишля звинуватила в перешкоджанні у проведенні греко-католицької і православної української процесії, учасники якої після панахиди за українськими військовими героями йшли вулицями міста на українське військове кладовище.

За словами прокуратури, обвинувачені нахабно перешкоджали уроистій ході, вульгарно ображали її учасників з приводу їх національності і силою зупиняли їх на початку процесії.

Крім того, п'ятьох чоловіків звинуватили в тому, що під час процесії вони били одного з учасників, перешкоджаючи йому брати участь в процесії, а ще трьох - за побиття іншого чоловіка через його українську національність.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини