RU

Набули чинності поправки до Конституції РФ

31.12.2008, 13:23

Поправки до Конституції РФ про збільшення термінів повноважень глави держави і Держдуми, а також звітності уряду перед депутатським корпусом набули сьогодні чинності після публікації у "Російській газеті".

Як передає ІТАР-ТАСС, поправки до Конституції РФ запропонував Президент Дмитро Медведєв у посланні до Федеральних Зборів 5 листопада 2008 року. Вони передбачають збільшення термінів повноважень глави держави і Держдуми з 4-х до 6 і 5 років відповідно. Вони також зобов'язують уряд щорічно звітувати перед депутатами, в тому числі з питань, "поставлених Держдумою".

У листопаді поправки прийняли Держдума і схвалила Рада Федерації, після чого вони були направлені на затвердження законодавчим зборам суб'єктів РФ. Вже 22 грудня Рада Федерації затвердила підсумки їхнього розгляду регіональними парламентами, відповідну постанову у той самий день направили Президенту РФ. Після цього, згідно із законодавством, було дано сім днів на можливе оскарження законів про поправки у Конституційному Суді РФ.

У вівторок поправки до Конституції підписав Президент Росії Д. Медведєв.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини