RU

На виборах в Росії спостерігається незвично висока явка

04.03.2012, 10:36
На виборах в Росії спостерігається незвично висока явка  - Фото
Фото: ЕРА

На виборах президента Росії на 10 годину за московським часом (8:00 за Києвом) явка склала 12,2%.

Про це повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії РФ Леонід Івлєв, передає Інтерфакс-Україна.

"Станом на 10 ранку московського часу, 12,2% виборців від включених у списки вже прийшли і проголосували на виборчих дільницях", - сказав Івлєв.

Чиновник зазначив, що на виборах до Держдуми Росії в грудні 2011 року на той же час прийшли лише 5,3% виборців, а на виборах президента в березні 2008 року - 8,9% виборців.

"Зараз ми спостерігаємо зростання. Явка значно вище в порівнянні з попередніми виборчими кампаніями", - підкреслив Івлєв.

Нагадаємо, найчастіше висока явка є характерною рисою фальсифікацій на виборах. Наприклад таких, як масове вкидання виборчих бюлетенів.

Президент обирається громадянами Росії на основі загального рівного і прямого виборчого права при таємному голосуванні. Право обирати президента Росії має кожен громадянин держави, який досяг на день голосування 18 років.

Вперше президент Росії обирається на шість років. Кандидатами на пост глави держави є прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, лідер російських комуністів Геннадій Зюганов, глава Ліберально-демократичної партії Володимир Жириновський, самовисуванець-мільярдер Михаїл Прохоров і лідер партії Справедлива ​​Росія Сергій Міронов.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини