RU

На виборах в Литві перемагає "Союз селян і зелених"

10.10.2016, 10:39
На виборах в Литві перемагає
Фото: EPA
Партія "Литовський союз селян і зелених" перемагає на виборах в Сейма Литви пропорційною системою, за даними з 97,3% дільниць. Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії Литви.

ЛСКЗ набирає 21,7% голосів, чого достатньо для отримання 20 мандатів в литовському парламенті. У свою чергу "Союз Вітчизни - Литовські християнські демократи" йдуть з результатом 21,43% і можуть розраховувати на 19 місць у Сеймі.

Соціал-демократична партія Литви, яка отримала на минулих виборах 2012 року сумарно найбільше мандатів, зараз отримує 14,49% (13 місць).

Також до парламенту проходять Рух лібералів Литви з 8,92% (8 мандатів), Виборча акція поляків Литви з 5,47% (5 мандатів) і консервативна партія екс-президента Роландаса Паксаса "Порядок і справедливість" з 5,4% (також 5 мандатів). При цьому в Сейм не проходить Антикорупційна коаліція Литовської центристської партії і Партії пенсіонерів Литви, яка отримала 6,09% (прохідний бар'єр для блоків в Литві - 7%).

Також до парламенту не потрапляє, за останніми даними, Партія праці, яка перемогла на минулих виборах за пропорційною системою. Поки у неї лише 4,75%.

У литовському парламенті - Сеймі - 141 депутат. 70 з них обираються за партійними списками. Решта - за мажоритарною системою. Результати голосування в першому турі парламентських виборів очікуються в понеділок вранці. Другий тур голосування відбудеться 23 жовтня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини