RU

На тлі заяви Путіна в Росії вводять податок на розлучення, - ЗМІ

11.06.2013, 11:48
На тлі заяви Путіна в Росії вводять податок на розлучення, - ЗМІ - Фото
Минулого тижня Володимир і Людмила Путіни заявили, що їхній шлюб закінчено (фото - ЕРА)
Мер Москви пішов у відставку, розпочався найбільший за півстоліття політичний судовий процес, але росіяни говорили тільки про подружнє життя. По-перше, комітет Держдуми у справах сім'ї опублікував Концепцію державної сімейної політики. Пропонується "ввести податок на розлучення, сильно обмежити аборти, залучити РПЦ до розробки політики в області сімейних справ і, зрозуміло, розправитися з гомосексуалізмом", - сказано в матеріалі International Herald Tribune.

Друге: той же комітет змінив формулювання в законопроекті - заборонив всю інформацію, яка може порушити інтерес до "нетрадиційних сексуальних відносин". Автор коментує: "Це заборона будь-яких розмов про гомосексуальність або, до речі, будь-якої сексуальності, яку російська влада оголосять "нетрадиційною".

По-третє, в Москві почався суд по "Болотній справі". Але ідея податку на розлучення пресою висвітлювалася набагато активніше, ніж судове засідання.

Автор стосується і заяви подружжя Путіних про розлучення. "Може бути, Путін намагався пом'якшити сигнали, закладені в Концепції сімейної політики? - запитує автор і сама ж відповідає: Навряд чи. Більш ймовірно, що він несвідомо оголив одну з головних основ свого режиму. Які б закони не приймалися режимом для народу, які б цінності ні проповідувалися, сама еліта не має наміру жити згідно із цими законами і цінностями".

За матеріалами InoPressa.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини