RU

На інавгурацію до Путіна запрошені три тисячі людей

07.05.2012, 09:25
На інавгурацію до Путіна запрошені три тисячі людей - Фото
Володимир Путін (фото: ЕРА)
Як повідомляє прес-служба Кремля, на церемонію інавгурації запрошено близько трьох тисяч чоловік. Серед них - члени уряду РФ, депутати Держдуми, члени Ради Федерації, судді Конституційного Суду, представники інших федеральних органів державної влади.

Також на заході будуть присутні довірені особи та представники виборчого штабу кандидата на посаду президента Росії Володимира Путіна, інші кандидати, які брали участь у виборах президента РФ 2012 року, глави дипломатичних місій, представники духовенства, діячі науки, культури і мистецтва, громадські діячі.

Церемонія розпочнеться з прощання нинішнього президента Дмитра Медведєва з президентським полком на Соборній площі Кремля.

Складення президентської присяги відбудеться в Андріївському залі Великого Кремлівського палацу, де чинний президент Дмитро Медведєв передасть обраному президенту РФ Володимиру Путіну символ президентської влади. Володимир Путін принесе президентську присягу, після чого голова Конституційного Суду РФ оголосить про вступ Володимира Путіна на посаду президента РФ.

Далі Володимиру Путіну, як Верховному Головнокомандувачу Збройними Силами РФ, буде передано управління стратегічними ядерними силами Росії.

Після закінчення церемонії всередині Великого Кремлівського палацу на Соборній площі відбудеться представлення президентського полку, який в цей день святкуватиме 76-у річницю з дня утворення, президенту РФ Володимиру Путіну з нагоди вступу його на посаду.

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини