RU

На час Олімпіади в Сочі не буде переходу на зимовий час

26.09.2013, 16:18
На час Олімпіади в Сочі не буде переходу на зимовий час - Фото
Фото: ЕРА
Перекладу на зимовий час в період проведення зимових Олімпійських ігор у Сочі в 2014 році не буде. Віце-прем'єр Росії Дмитро Козак повідомив, що переведення часу можна було зробити тільки до 1 лютого.

Чиновник зазначив, що на початку лютого були укладені контракти на трансляцію спортивних ігор. "Всі рішення були прийняті, і у відповідності з цими рішеннями, виходячи з того часу, який прийнятий в Росії, укладені всі контракти на трансляцію Олімпійських ігор. Зміна часу точно вже неможливо", - повідомив Козак.

Віце-прем'єр також зазначив, що організатори Олімпіади-2014 мають намір переконати депутатів Держдуми не повертати перехід на зимовий час. Принаймні не приймати рішення до закінчення Ігор.

Нагадаємо, минулого тижня в Держдуму РФ внесли законопроект, який передбачає повернення Росії до зимового часу і поділ території РФ на часові пояси, як було раніше. Як відзначають розробники законопроекту, він спрямований на повернення до "декретного часу", жити у відповідності з яким звикла більшість росіян.

Джерело: канал Вісті
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини