На сесії ПАРЄ буде розглянуто питання про позбавлення повноважень делегації Росії

01.10.2008, 09:24

До порядку денного осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) внесено питання про перегляд повноважень російської делегації. Внаслідок "серйозної заклопотаності конфліктом на Південному Кавказі, який протиставив двох держав-членів Ради Європ

До порядку денного осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) внесено питання про перегляд повноважень російської делегації. Внаслідок "серйозної заклопотаності конфліктом на Південному Кавказі, який протиставив двох держав-членів Ради Європи", група з 24 членів ПАРЄ виступила з пропозицією "позбавити повноважень Росію".

Як передає телеканал "Вєсті" (РФ), голова ПАРЄ Луїс Маріа де Пуч запропонував розглянути це питання у четвер після прийняття резолюції з головної теми сесії, яка сформульована як "Наслідки війни між Росією і Грузією". Голова комітету Держдуми РФ із міжнародних справ Костянтин Косачов наполягав, щоб обговорення відбулося до голосування з резолюції, як того вимагає регламент Асамблеї.

Голова надзвичайної комісії ПАРЄ з кавказької проблематики та автор відповідного меморандуму Люк Ван ден Бранде (Бельгія) висловився "за діалог із цієї проблеми делегацій Росії і Грузії, представлених у ПАРЄ". У відповідь на питання про те, який може бути діалог, якщо повноваження російської делегації ставлять під сумнів, він відповів: "Я проти позбавлення повноважень будь-якої з делегацій як російської, так і грузинської, і більшість членів Асамблеї в цьому зі мною згодні. В обговоренні такої важливої проблеми мають брати участь усі делегації без винятку". Проти такого підходу не став заперечувати практично жоден із промовців, який виступав у перший день дискусій із кавказької проблематики.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт. Як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих