RU

На сесії ПАРЄ буде розглянуто питання про позбавлення повноважень делегації Росії

01.10.2008, 09:24

До порядку денного осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) внесено питання про перегляд повноважень російської делегації. Внаслідок "серйозної заклопотаності конфліктом на Південному Кавказі, який протиставив двох держав-членів Ради Європи", група з 24 членів ПАРЄ виступила з пропозицією "позбавити повноважень Росію".

Як передає телеканал "Вєсті" (РФ), голова ПАРЄ Луїс Маріа де Пуч запропонував розглянути це питання у четвер після прийняття резолюції з головної теми сесії, яка сформульована як "Наслідки війни між Росією і Грузією". Голова комітету Держдуми РФ із міжнародних справ Костянтин Косачов наполягав, щоб обговорення відбулося до голосування з резолюції, як того вимагає регламент Асамблеї.

Голова надзвичайної комісії ПАРЄ з кавказької проблематики та автор відповідного меморандуму Люк Ван ден Бранде (Бельгія) висловився "за діалог із цієї проблеми делегацій Росії і Грузії, представлених у ПАРЄ". У відповідь на питання про те, який може бути діалог, якщо повноваження російської делегації ставлять під сумнів, він відповів: "Я проти позбавлення повноважень будь-якої з делегацій як російської, так і грузинської, і більшість членів Асамблеї в цьому зі мною згодні. В обговоренні такої важливої проблеми мають брати участь усі делегації без винятку". Проти такого підходу не став заперечувати практично жоден із промовців, який виступав у перший день дискусій із кавказької проблематики.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини