RU

На інавгурацію Обами приїдуть 4 млн. людей

21.11.2008, 08:54

На інавгурацію Обами приїдуть 4 млн. людей
За прогнозами американської влади, на церемонію інавгурації Барака Обами приїде 4 млн. людей. Про це пише газета "The Daily Mail", переклад якої наводить "InoPressa".

Раніше чиновники у Вашингтоні чекали, що церемонію, заплановану на 20 січня, побачать 1 млн. людей. Але виходячи з попиту на квитки, вони дійшли висновку, що кількість охочих подивитися церемонію виявиться вчетверо більшою.

Величезна кількість людей наповнить столицю США, заповнивши метро і дороги, як в логістичному кошмарі. Всі місця у готелях на відстані 60 миль від столиці вже заброньовано. В міру наближення президентської інавгурації 2009 року, всі погляди будуть спрямовані на потенційних виконавців.

І якщо знадобляться добровольці, співачка Бейонс вже готова. "Я обов'язково буду там (на присязі), - повідомила вона одному американському журналу. - Я хочу бути там і стати свідком цієї події". На питання, чи буде вона виступати, вона відповіла: "Звичайно, я хотіла б. А хто б відмовився?"

Агенти спецслужб вже почали підготовку до церемонії складання присяги 44-ним американським Президентом. Влада має намір встановити гігантські телеекрани навколо Капітолійського пагорбу, щоб глядачі могли спостерігати за подією.

Було випущено близько 240 тисяч квитків на церемонію, з яких лише 30 тисяч - з гарантованими місцями. Інтернет-агентства пропонують квитки на інавгурацію за 5 тисяч фунтів стерлінгів, але електронний аукціон "eBay" заявив, що заборонить продаж квитків з сайту.

Досьє на Барака Обаму>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини