RU

На Мадагаскарі стався військовий переворот

17.11.2010, 17:25
На Мадагаскарі стався військовий переворот - Фото
726eaadc5889b70d0a4909cf335e7a69.jpg

На Мадагаскарі стався військовий переворот

Населенню Мадагаскара про військовий переворот оголосила сьогодні група офіцерів. Органи влади у країні тимчасово розпущені і створена "Військова рада за добробут народу". З заявою виступив полковник Шарль Андріанасуавіна.

Як передає канал "Вести", військовий розповів, що зараз невідоме місцезнаходження Андрі Радзуеліні - з березня минулого року він є главою Вищої перехідної адміністрації, а сьогодні проходить референдум щодо нової конституції, покликаної продовжити його владу на невизначений термін. У свій час і сам він до влади прийшов неконституційним шляхом.

Згідно із заявою полковника, військові збираються провести політику національного примирення і звільнити політичних ув’язнених. Політичних емігрантів він закликав повернутися "заради спільної роботи з порятунку батьківщини".

Експерти зазначають, що військові, які минулого року підтримали прихід до влади опозиції, втомилися від некомпетентності нового керівництва на чолі з А.Радзуеліні, колишнім диском-жокеєм. "Цивільні політики наполегливо дотримуються протилежних позицій, і народ Мадагаскара страждає від наслідків цих помилкових амбіцій, - наголосив Ш.Андріанасуавіна. - Люди більше не знають, що робити. У країні не забезпечена безпека".

Генерал військової поліції заявив, зі свого боку, що нічого не знає про путч на чолі з групою з приблизно 20 вищих офіцерів. У будь-якому випадку, керівництво Збройних сил не збирається вести перемовини з бунтівниками, - додав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини