RU

На мітинг "Мубарак! Йди сьогодні" зберуться 10 мільйонів

11.02.2011, 12:05
На мітинг
ccb8a96c9820f4bc90b1c18945702ec5.jpg

На мітинг "Мубарак! Йди сьогодні" зберуться 10 мільйонів

У мітингах і ходах, які відбудуться після п’ятничної молитви у Каїрі і Александрії, візьмуть участь понад 10 мільйонів людей. Протестні виступи пройдуть під гаслом "Мубарак! Йди сьогодні".

Як передає канал "Вести", чисельність демонстрантів на площах у Каїрі і Александрії збільшується з кожною годиною. Надходять повідомлення про підготовлювані маніфестації в інших містах Єгипту.

Улеми Каїрського ісламського університету "Аль-Азхар" заявили, що знову приєднаються до протестуючих на столичній площі Тахрір і проведуть там спільний молебень. Про перехід на сторону маніфестантів оголосили великі профспілки вчителів і лікарів, а також діячів мистецтва. Загальний страйк почали робітники ряду військових заводів і муніципальних служб. Триває страйк на трьох підприємствах у районі Суецького каналу.

Крім того, до опозиціонерів збираються приєднатися 15 армійських офіцерів. "Рух солідарності Збройних Сил з народом почався", - заявив майор Ахмед Алі Шуман. У четвер він здав зброю і приєднався до рядів протестуючих. Протягом всіх 17 днів протистояння опозиції і влади у Каїрі та інших єгипетських містах армія не втручалася у події, зберігаючи нейтралітет. До того ж військове керівництво неодноразово заявляло, що розділяє законні вимоги народу.

Група пов'язаних з опозицією юристів ініціювала кампанію "з метою повернути народу награбовані багатства". Військовій владі спрямована вимога не випускати з країни не менше 20 високопоставлених чиновників до завершення розслідування.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини