RU

На атомній станції в Японії прогримів вибух

12.03.2011, 10:50
На атомній станції в Японії прогримів вибух - Фото
19d2398c50ae4ae8058026e157f6f2c9.jpg

На атомній станції в Японії прогримів вибух

Японські ЗМІ передають, що біля першого реактора пошкодженого внаслідок землетрусу атомної електростанції Фукусіма, був чутний вибух. Точної інформації про характер вибуху немає. Після вибуху над АЕС став підніматися білий дим.

За інформацією Бі-бі-сі, раніше надійшла суперечлива інформація про витік радіації на електростанції.

За деякими даними, через відмову охолоджуваної системи стався витік радіоактивного цезія, однак представники компанії-оператора станції потім спростували цю інформацію.

Раніше повідомлялося, що рівень радіації на станції перевищив норму в тисячу разів, а поблизу станції - у вісім разів. Пізніше техніці вдалося вивести частину газу, що накопичився в оболонці реактора, внаслідок чого тиск всередині реактора знизився.

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан розпорядився евакуювати усіх людей, що проживають у межах 10 кілометрів навколо АЕС.

Нагадаємо, у п'ятницю в Японії стався найсильніший в історії країни землетрус магнітудою 8,8 бала, що змістив вісь обертання Землі майже на 10 сантиметрів. За ним пішло цунамі. За даними японських ЗМІ, кількість жертв катастрофічного землетрусу перевищила тисячу осіб. Згідно з офіційними даними поліції, у списку загиблих зараз нараховано 900 осіб, тисячі вважаються зниклими без вісти.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини