Німеччина спростить процедуру депортації через напади в Кельні

12.01.2016, 18:32
Німеччина спростить процедуру депортації через напади в Кельні - Фото
Фото: ЕРА
Уряд Німеччини планує спростити правила депортації іноземних злочинців після новорічних нападів в Кельні та інших містах. Про це заявив міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, повідомляє Associated Press.

За словами чиновника, реформа законодавства про депортацію і сексуальні злочини, яку планує впровадити уряд країни, повинна знизити юридичні перешкоди для вислання іноземців, які вчиняють тяжкі злочини.

"Це важка, але в той же час, правильна відповідь держави тим, хто шукає захисту тут, але думає, що може чинити злочини без наслідків", - підкреслив де Мезьєр.

Міністр юстиції Хайко Маас, який оприлюднив плани про впровадження цієї реформи, у свою чергу, заявив, що громадський тиск, що послідував після нападів на жінок у Кельні, зіграв важливу роль у готовності уряду оперативно внести зміни в законодавство.

Нагадаємо, після масових нападів на жінок у центрі Кельна в переддень Нового року, поліція почала розслідування відносно трьох підозрюваних. У поліції вважають, що напади на іноземців в центрі міста є "злочинами на ґрунті ксенофобії".

Читайте також: За насильство в Кельні відповідальні мігранти - МВС Німеччини

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?