RU

Німеччина повинна готуватися до нових терактів - розвідка

04.07.2017, 18:34
Німеччина повинна готуватися до нових терактів - розвідка - Фото
Ханс-Георг Маассен (фото - ЕРА)
Німеччина повинна готуватися до нових терористичних атак, враховуючи зростаюче число потенційних ісламістських бойовиків. Про це заявив журналістам президент німецького агентства внутрішньої розвідки BfV Ханс-Георг Маассен, повідомляє Reuters.

"Ми повинні очікувати подальших нападів з боку окремих осіб або терористичних груп", - сказав Маассен.
"Ісламський тероризм - це найбільша проблема, що стоїть перед BfV, і ми розглядаємо її як одну з найбільших загроз, що стоять перед внутрішньою безпекою Німеччини", - додав він.

Річний звіт агентства за 2016 рік показує, що в Німеччині налічується 24 400 ісламістів, в тому числі близько 9 700 салафітів, кількість яких зросла до 10 100 в цьому році. У доповіді також повідомляється про 10 000 членів турецького ісламістського руху Milliu Gorus.

Загальна кількість підозрюваних ісламістів менша ніж в 2016 році, але в доповіді говориться, що це не означає зниження загрози.

У доповіді говориться, що за останні два роки сотні джихадистів в'їхали в країну разом з більш ніж мільйоном мігрантів.

Маассен сказав, що Німеччина різко активізувала свої зусилля по боротьбі з ісламістською загрозою. Він заявив про рекордну кількість арештів, переслідувань і депортацій за останній рік.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини