RU

Нємцову заборонили виїжджати з Росії

07.07.2011, 15:55
Нємцову заборонили виїжджати з Росії - Фото
b986c3d20c907e4714902be4c9b6b173.jpg

Нємцову заборонили виїжджати з Росії

Російському опозиційному політику Борису Нємцову заборонили виїжджати за межі країни на півроку. Про це повідомляє його прес-служба.

У повідомленні сказано, що на початку лютого співвласник російської нафтотрейдингової компанії Gunvor Геннадій Тимченко виграв судовий процес проти Нємцова і його колег по партії Володимира Мілова, які є авторами брошури "Незалежна експертна доповідь "Путін. Підсумки. 10 років".

Рішенням суду політиків зобов'язали спростувати фрази з доповіді: "Старим друзям Путіна, які до його приходу до влади були ніким, - Геннадій Тимченко, перетворилися на доларових мільярдерів", "Є підстави вважати, що всі ці Тимченки - не більш ніж номінальні власники великої власності, а реальним бенефіціаром є сам Путін". Зі слів позивача, ці відомості не відповідають дійсності і порочать його честь і гідність.

Суд постановив опублікувати спростування в газеті "Комерсант". Воно було опубліковано 26 березня 2011 року, але з видозміненим заголовком. Згідно з постановою Служби судових приставів Москви від 5 липня 2011 року, спростування розміщено з порушенням вимог, передбачених рішенням суду, в зв'язку із чим не може вважатися належним. Тому політик визнаний боржником.

Борис Нємцов: біографія та добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини