RU

Німецькі фермери протестують разом із свинями

20.01.2011, 11:45

У Берліні німецькі фермери пригнали стадо свиней до будівлі уряду, де в той момент проходило екстрене засідання міністрів сільського господарства усіх федеральних земель.

Як передає канал "Вести", нудний пустир, що відокремлює уряд від парламенту, цього разу верещав і хрюкав. Виробники свинини протестували проти перспективи виявитися крайніми у "диоксиновому скандалі", про який якраз у цей момент і йшлося у стінах кабінету. Отже, фермери спробували звернути увагу на збиток, який їм завдає "диоксиновий скандал".

Також відомо, що під час засідання уряду Міністр сільського господарства Ільзе Айгнер представила пакет заходів щодо посилення і централізації ветеринарного контролю, який поки регулюється земельним законодавством і виробляється приватними лабораторіями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Німеччині закрили понад 4700 ферм після того, як була виявлена велика кількість зараженого диоксином корму для тварин. Водночас стало відомо, що кожний п'ятий німець (21% населення) відмовився від вживання курячих яєць в їжу.

У свою чергу, Єврокомісія найближчим часом спрямує у Німеччину групу експертів для оцінки збитку, завданого національній економіці від зараження харчових продуктів диоксинами.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини