RU

Німецькі чоловіки бояться заводити дітей

10.11.2008, 12:23

Незважаючи на бажання мати дитину, в Німеччині понад третину чоловіків у віці від 30 до 40 років залишаються бездітними. Так, дев'ять із десяти німецьких чоловіків хочуть стати батьками, однак часто вони відмовляють собі в цьому до певного віку або зовсім залишаються бездітними. Такі дані дослідження фонду Бертельсмана "Немає сім'ї? Важкий шлях молодих чоловіків до батьківства", опублікованого в Берліні.

Як передає "Deutsche Welle", керівник дослідження Томас Раушенбах (Thomas Rauschenbach) основну причину такого становища вбачає у тому, що 66% чоловіків вважають необхідним завести дитину, тільки маючи постійну супутницю життя, а 59% респондентів свідомо відмовляються від батьківства доти, поки не досягнуть достатнього, на їхню думку, для утримання сім'ї рівня прибутків. Понад половини з цієї групи готові завести дитину, лише маючи стабільне місце роботи. Цікаво, що оптимальним віком для того, щоб завести дітей, німецькі чоловіки вважають 28 років. Однак частіше перша дитина у них народжується у віці від 29 до 33 років.

Дослідження було проведено в 2007-2008 роках. У ньому взяли участь 1800 німців у віці від 15 до 42 років - як батьки сімейств, так і бездітні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини