RU

Німеччина відмовляється від атомної енергетики

01.07.2011, 09:53
Німеччина відмовляється від атомної енергетики - Фото
e4f0331ab3fc35fbc09ddb533d2e5b40.jpg

Німеччина відмовляється від атомної енергетики
Німеччина першою з великих індустріальних країн відмовляється від "мирного атома". Історичне рішення про поступове припинення використання ядерної енергетики і перехід країни на відновлювальні джерела енергії прийняв в четвер німецький парламент. У підтримку законопроекту висловилися 513 депутатів бундестага, 79 проголосували проти, ще 8 утрималися. Про це повідомляє Euronews.

"Це перший подібний випадок і тому він унікальний. Вперше велика промислова країна вирішила провести таку технологічну і економічну революцію. І ми думаємо, що це добре для нашої країни", - заявив міністр із захисту навколишнього середовища Норберт Роттген.

Відмова Німеччини від атомної енергетики буде завершена до 2022 року. Вісім АЕС виведуть з експлуатації негайно. Примітно, що ще в листопаді бундестаг під тиском "атомного лоббі" продовжив терміни експлуатації АЕС в середньому на 12 років. Тому нинішнє рішення опозиція розцінила як свій успіх.

Найближчим часом бундестаг збирається розглянути серію законопроектів, покликаних забезпечити перехід на використання альтернативних джерел енергії, передусім - вітру і сонця. Німецький уряд планує будівництво 40 парків вітряних електростанцій морського базування - 30 в Північному і 10 в Балтійському морі.

Атомна енергетика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини