RU

МЗС України вимагає від Сирії повернути викрадену журналістку

11.12.2012, 15:36
МЗС України вимагає від Сирії повернути викрадену журналістку - Фото
b9bde3516723449cefcb01f92f1898ec.jpg
Україна глибоко стурбована долею своєї громадянки Ангар Кочнєвої, яка була захоплена в жовтні 2012 року і насильно утримується досі угрупуванням під керівництвом Аммара Аль-Букаї, що називає себе підрозділом Вільної сирійської армії.

"Українська сторона рішуче заявляє, що подібні засоби, що застосовуються для досягнення політичних цілей, несумісні з основними принципами демократії та міжнародного права і мають отримати належну оцінку міжнародного співтовариства", - наголошується в заяві МЗС.

Міністерство закордонних справ України закликає владу Сирії до прийняття більш активних та дієвих заходів, спрямованих на звільнення захопленої українки, а також очікує конкретних результатів такої діяльності.

"Україна вимагає негайного звільнення Ангар Кочнєвої, і буде докладати рішучих зусиль для міжнародного засудження цього прояву насильства проти цивільного особи з відповідною кваліфікацією угруповання, що утримує українку, та притягнення винних осіб до відповідальності", - заявляють в МЗС.

Нагадаємо, Кочнєву викрали 9 жовтня в провінції Хомс. Повідомляється, що вона співпрацювала з одним із російських телеканалів як перекладач. Потім в інтернеті з'явилися повідомлення, що сирійські бойовики, які її викрали, вимагають за неї викуп. У разі невиконання вимог загрожують стратити Кочнєву. Термін ультиматуму закінчується 13 грудня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини