RU

МЗС Росії: Дипломатів з Канади не висилали, вони самі поїхали

20.01.2012, 16:48
МЗС Росії: Дипломатів з Канади не висилали, вони самі поїхали - Фото
80de584581e7e63b80ba7564a60cf7cd.jpg
У МЗС Росії наголошують, що співробітники посольства РФ в Оттаві, нібито вислані з країни, насправді покинули Канаду ще в минулому році в порядку планової заміни кадрів, - передає канал Вести.

У російському зовнішньополітичному відомстві також здивовані повідомленнями у канадських ЗМІ про те, що за підозрою в незаконній передачі секретної інформації представникам російських спецслужб був затриманий офіцер ВМС Канади. "Ми ці домисли залишаємо на совісті журналістів, які їх поширюють, - наголосили в Міністерстві закордонних справ. - Якщо ж канадською стороною дійсно будуть зроблені якісь недружні кроки щодо Росії та її представників, це не залишиться без адекватної відповіді з нашого боку".

Нагадаємо, сьогодні в канадських ЗМІ з'явилася інформація, що вислані російські дипломати підозрюються в шпигунстві. Інформація про висилку дипломатів з'явилася всього через чотири дні після того, як в Галіфаксі (провінція Нова Шотландія) за підозрою в передачі секретних даних Росії був затриманий молодший лейтенант канадського флоту Джеффрі Пол Делайл. Згідно із заявою суду, Делайл сприяв витоку даних в період з липня 2007 року по січень 2012-го. За припущеннями експертів, інформація, передана обвинуваченим, могла стосуватися пересувань військового флоту Канади та її союзників по Північноатлантичному альянсу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини