RU

МЗС перевірить умови життя усиновлених українців за кордоном

26.02.2013, 14:29
МЗС перевірить умови життя усиновлених українців за кордоном - Фото
a618967ed8ea05efce66a00de4a625fb.jpg
Міністерство закордонних справ України доручило посольствам перевірити умови проживання всіх усиновлених українських дітей за кордоном. Про це заявив сьогодні на брифінгу в.о. директора департаменту інформаційної політики міністерства Євген Перебийніс, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Перебийніс зазначив, що українське законодавство дозволяє всиновлювати дітей іноземцям. "Але система контролю потребує вдосконалення. Зараз МЗС цим займається. Ми розіслали доручення нашим посольствам у всі країни, де є всиновлені українські діти, щоб у короткий термін провести аналіз проблем. Консульські представники по можливості повинні відвідати дітей, з'ясувати умови, в яких вони проживають. У випадку, якщо умови неналежні, будуть вживатися заходи", - сказав чиновник.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство закордонних справ Росії з'ясувало, що 13-річний хлопчик з Донецька, який був усиновлений ​​громадянами США, загинув. Ендрю Батлера (американське ім'я дитини) застрелив його прийомний батько. Даний факт підтвердила перевірка, проведена посольством України в США. У зв'язку з цим МЗС України заявив, що очікує від усіх держав, де проживають усиновлені українці, встановлення контролю соціальних служб за умовами їх проживання і виховання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини