RU

МВС Латвії створило рекомендації для населення на випадок війни

19.03.2015, 10:14
МВС Латвії створило рекомендації для населення на випадок війни - Фото
Фото: ЕРА
Міністерство внутрішніх справ Латвії підготувало проект рекомендацій щодо дій населення в разі війни. Аналогічний буклет готує також Державна пожежно-рятувальна служба (ДПРС), проте в ньому замість понять "війна" або "збройний конфлікт" використовується "надзвичайна ситуація". Про це повідомляє Delfi.lv.

У своєму посібник МВС представляє ряд порад з евакуації, необхідних речах у разі війни, пошуку житла, поведінці себе в зоні військових дій. Зокрема, рекомендують при першій же можливості покинути разом з родиною небезпечну зону, взявши з собою найнеобхідніше: гроші, документи, банківські картки, резервний мобільний телефон, портативний радіоприймач, ніж, топірець, запальничку, ліки, продукти харчування та інші предмети першої необхідності .

Також жителів просять негайно повідомляти в правоохоронні органи про підозрілих осіб, які погано орієнтуються на місцевості, особливо - зі зброєю.

Відзначається, що в разі перестрілки потрібно шукати укриття в підвальних приміщеннях або ярах, а також по можливості не вступати в конфлікт з озброєними людьми і виконувати їх вимоги.

Раніше в Литві видали посібник для громадян на випадок вторгнення Росії. У разі вторгнення або початку гібридної війни громадянам Литви рекомендується влаштовувати демонстрації та страйки, а також об'єднуватися, використовуючи соціальні мережі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини