МВФ включив Україну в групу країн Європи,що розвиваються

17.10.2019, 12:42
МВФ включив Україну в групу країн Європи,що розвиваються - Фото
Фото - EPA

Міжнародний валютний фонд ввів нову економічну класифікацію країн, згідно з якою Україна входить до групи Emerging and Developing Europe (Нова та Європа, що розвивається), а група Співдружність незалежних держав (СНД) ліквідована. Про це йдеться в повідомленні на сайті МВФ.

Раніше Україна входила в групу СНД, але "починаючи з жовтня, чотири країни СНД (Білорусь, Молдова, Росія та Україна) включені в регіональну групу Emerging and Developing Europe (Нова та Європа, що розвивається).

Решта вісім країн - Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Туркменістан і Узбекистан, які були в регіональній підгрупі Кавказ і Центральна Азія (CCA) - об'єднуються з Близьким Сходом, Північною Африкою, Афганістаном і Пакистаном (MENAP) і сформують нову регіональну групу Близького Сходу і Центральної Азії (MECA).

Україна з 2014 року припинила сплату внесків до бюджету СНД, а на початку 2018-го почала виходити зі Співдружності. З тих пір українська сторона призупинила 15 угод укладених в рамках СНД, в планах припинити ще більше 70. У січні 2019-го, наприклад, Кабмін припинив дію угод про міждержавний обмін економічною інформацією; про обмін інформацією в сфері зовнішньоекономічної діяльності; про співпрацю в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина