RU

Мубарака доставили до зали суду на ношах

03.08.2011, 12:25
Мубарака доставили до зали суду на ношах - Фото
026c7cdae67635fcf4278ae64a257098.jpg

Мубарака доставили до зали суду на ношах

Хосні Мубарак (на фото) на ношах був доставлений до зали суду в поліцейській академії в передмісті Каїра, де почався процес над колишнім єгипетським лідером, що покинув свій пост внаслідок масових акцій протесту в лютому цього року.

Йому пред'явлені обвинувачення в корупції і розстрілі мирних демонстрацій. Згідно з єгипетським законодавством, можливим покаранням може бути смертна кара, - передає Бі-бі-сі.

Крім екс-президента, перед судом з'явилися два його сини, Алаа і Гамаль, а також колишній міністр внутрішніх справ країни Хабіб Адлі і ще шість високопосадовців його адміністрації. Раніше висловлювалися сумніви з приводу того, що сам Мубарак зможе постати перед судом, оскільки його адвокати стверджували, що він важко хворий.

Для підтримки порядку в Каїрі на час суду в столицю додатково введено 3000 військовослужбовців. У середу вранці в будівлі суду пройшли зіткнення між прихильниками і противниками колишнього президента.

Спочатку планувалося, що суд буде проходити в одному з каїрських конференц-центрів, однак пізніше, виходячи з міркувань безпеки, його було вирішено перенести до будівлі поліцейської академії. Лава підсудних встановлена в спеціально побудованій клітці. На слуханнях очікується близько 600 глядачів.

83-річний Мубарак пішов у відставку 11 лютого внаслідок масових акцій протесту, що продовжувалися майже три тижні на площі Тахрір в центрі Каїра. За цей час внаслідок зіткнень з поліцією загинуло близько 850 демонстрантів. З квітня Мубарак перебуває під арештом в клініці курортного міста Шарм-ель-Шейх.

Хосні Мубарак: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини