RU

Мубарак створив комітет з реформи Конституції

08.02.2011, 14:05
Мубарак створив комітет з реформи Конституції - Фото
9ed4e8b331f0c867238027b49948da69.jpg

Мубарак створив комітет з реформи Конституції

Президент Єгипту Хосні Мубарак (на фото) сформував комітет для обговорення і внесення у парламент поправок до Конституції країни в сфері порядку проведення президентських виборів.

Як повідомляє "Бі-бі-сі", поправки будуть стосуватися зменшення обмежень для осіб, які можуть претендувати на цей пост, а також обмеження кількості президентських термінів, на які може балотуватися одна людина.

Крім того, віце-президент Омар Сулейман розповідав, що глава єгипетської держави сформував комісію, яка буде стежити за проведенням цих реформ.

У минулу неділю Омар Сулейман зустрічався з представниками опозиції, враховуючи угрупування "Брати-мусульмани". Він обговорив з ними вимоги опозиціонерів і можливості проведення демократичних реформ у країні.

Нагадаємо, з 25 січня цього року в Єгипті проходять масові акції протесту проти корупції і провальної економічної політики режиму Х.Мубарака. Протестуючі вимагають відставки Президента. За цей час загинули близько 300 осіб. Віце-президент Єгипту О.Сулейман пообіцяв, що президентські вибори, спочатку заплановані на вересень цього року, пройдуть раніше за термін і ні нинішній Президент країни Хосні Мубарак, ні його син Гамаль, якому багато хто прочив зміну батькові, балотуватися на виборах не будуть.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини