RU

Москва готова допомогти обвинуваченим у шпигунстві в США росіянам

01.07.2010, 16:20

Якщо потрібно, МЗС РФ надасть своїм громадянам, затриманим у США за обвинуваченням у шпигунстві, необхідну допомогу в повному обсязі. Про це заявив офіційний представник МЗС Росії Андрій Нестеренко.

Як передає канал "Вєсті", А.Нестеренко сказав, що захист російських громадян за рубежем - "це святий обов'язок дипломатичних представництв РФ у конкретній країні та її консульських установ".

До того ж дипломат наголосив, що МЗС Росії керуватиметься необхідністю надання відомству повної інформації про те, що конкретно сталося.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США у понеділок поширило повідомлення про викриття мережі розвідників-нелегалів, що працюють, за його твердженням, на Службу зовнішньої розвідки РФ. Восьмеро осіб були заарештовані 27 червня за обвинуваченням у виконанні глибоко законспірованих завдань у США, двох інших заарештували за співучасть. Всього обвинувачення пред'явлені 11 особам.

Напередодні ввечері МЗС РФ визнала, що затримані - російські громадяни, які, однак, не здійснювали жодних дій, спрямованих проти інтересів Вашингтона.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини