RU

Московська газета розкритикувала Путіна

10.07.2008, 11:55

Близька до Московського уряду газета різко розкритикувала екс-президента Російської Федерації, а нині Прем'єр-міністра Володимира Путіна. У "Московській правді" вийшла ціла серія статей з докладним аналізом восьми років його президентства.

У сьогоднішньому номері "Московської правди" опубліковано вже сьомий за останні тижні матеріал. Спостерігачі звертають увагу на ліберальний тон видання, яке досі не відзначалося опозиційністю. Особливо наголошується на тому, що досягнута стабільність не заслуговує похвали - з одного боку, політичне життя сильно нагадує радянські часи, а з іншого - в країні "як і раніше панує безлад, зростає корупція".

У газеті наголошується, що в країну за часів В. Путіна повернувся страх перед владою, схожий на той, що був у роки сталінізму. Всі біди, - підсумовується у статті, - відбуваються "через хибний економічний та соціальний лад і через таку ж хибну політичну систему, через придушене громадянське суспільство, не здатне контролювати владу", - передає "Эхо Москвы".

Досьє на Володимира Путіна >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини