RU

Молодший син Каддафі оголосив про нейтралітет в боротьбі з повстанцями

05.09.2011, 13:13

Молодший син лівійського лідера Муаммара Каддафі Сааді Каддафі оголосив про нейтралітет в боротьбі з повстанцями. Він непрямо підтвердив інформацію повстанців про можливе місцезнаходження свого батька. Про це він розказав в ефірі CNN.

Головний переговорник Каддафі з Національною перехідною радою все ще хоче добитися припинення вогню. Він вже два місяці не бачив батька і брата Саїфа аль Ісламу, передає Эхо Москвы.

Молодший син полковника заявив, що не згодний зі своїми родичами в оцінках того, що відбувається в Лівії, і наголосив, що дотримується нейтралітету в конфлікті. Проте розраховувати на успіх мирних переговорів вже не доводиться, після агресивних закликів старшого брата продовжувати боротьбу.

Син Каддафі, за інформацією телеканалу, постійно переїжджає з місця на місце, не дивиться телевізор, але поки почувається у відносній безпеці.

Сааді Каддафі перебуває в околицях міста Бені-Валид, який осадили повстанці. Повстанці впевнені, що там може переховуватися лідер вже колишньої Джамахирії.

Між тим лівійські повстанці готуються до штурму міста, в якому живе лояльне до Каддафі місцеве плем'я.

Муаммар Каддафі: біографія, новини>>>
Переворот в Лівії: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини