RU

Молдова ратифікувала асоціацію з ЄС

02.07.2014, 14:12
Молдова ратифікувала асоціацію з ЄС - Фото
Прем'єр-міністр країни Юріє Лянке підписав документ 27 червня в Брюсселі
Депутати парламенту Молдови в ході спеціального засідання в середу, 2 липня, проголосували за ратифікацію угоди про асоціацію з Євросоюзом. "За" висловилися 59 депутатів, "проти" - четверо. Про це повідомляє Укрінформ.

"Шановні громадяни Республіки Молдова! Ми щиро вітаємо вас з асоціацією Молдови з Євросоюзом! Хай допоможе нам Бог", - заявив після оголошення результатів голосування спікер парламенту Молдови Ігор Корман.

У спеціальному засіданні парламенту взяли участь президент Ніколає Тімофті, глава уряду Юріє Лянке, глава делегації ЄС в Молдові Піркка Тапіола, зарубіжні дипломати, а також екс-президенти країни Мірча Снєгур і Петру Лучинськи.

Учасники багатотисячного мітингу перед будівлею законодавчого органу зустріли повідомлення про ратифікацію угоди тривалими оплесками і вигуками "Молдова за Європу!".

Слідом за ратифікацією угоди в парламенті документ має підписати президент Тімофті, після чого він буде опублікований у спеціальному випуску Офіційного монітора Молдови (офіційне видання, в якому публікуються закони та нормативні акти).

Нагадаємо, угода про асоціацію Молдови з ЄС була парафована на вільнюському саміті "Східного партнерства" 29 листопада 2013 року, підписання документа відбулося 27 червня в Брюсселі. Угода повинна бути ратифікована парламентами 28 країн-членів ЄС і Європарламентом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини