RU

Молдавській армії заборонили їхати в Україну на навчання НАТО

05.09.2017, 13:24
Молдавській армії заборонили їхати в Україну на навчання НАТО - Фото
Ігор Додон (фото - EPA)

Президент Молдови Ігор Додон заборонив молдавським військовим брати участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident 2017 Україна. Про це повідомляє видання Newsmaker.

Наприкінці серпня заступник міністра оборони Молдови Георге Галбура сповістив президента країни про участь 57 військових у навчаннях Rapid Trident, які пройдуть на Яворівському полігоні у Львівській області, для підготовки до миротворчої місії в Косово. Галбура зазначив, що молдавські військові беруть участь в цих навчаннях з 1996 року в рамках програми Партнерство заради миру.

У відповідь Додон нагадав Галбурі, що для участі молдавських військових в міжнародних навчаннях необхідний дозвіл президента як верховного головнокомандувача і зазначив, що такого дозволу не давав.

Президент Молдови розпорядився, щоб всі приготування до навчань були скасовані, а організаторів Rapid Trident сповістили про те, що армія Молдови не братиме участі в заходах.

10 серпня 2017 року міністр оборони Степан Полторак анонсував військові навчання Rapid Trident 2017, які пройдуть у Львівській області у вересні 2017-го. У них візьмуть участь 2,5 тис українських військових і 14 країн-партнерів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини