12.07.2018, 14:00

Миротворці повинні мати доступ до кордону з РФ - НАТО

Миротворці повинні мати доступ до кордону з РФ - НАТО - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Сьогодні на засіданні Грузія-Україна-НАТО обговорювалося питання розгортання миротворчої місії ООН в Донбасі

Реклама
Реклама

Миротворча місія ООН повинна отримати доступ до всієї території конфлікту в Донбасі, включаючи російсько-український кордон. Про це йдеться в заяві, прийнятій за підсумками засідання Грузія-Україна-НАТО, повідомляє Європейська правда.

У документі зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили можливість розгортання миротворчої місії ООН в Донбасі.

"Миротворчі сили повинні підтримувати і сприяти повному виконанню мінських домовленостей з твердим мандатом, який дозволить забезпечити безпеку на всій території конфлікту, включаючи російсько-український кордон", - йдеться в заяві.

Сторони підкреслили, що тривалий конфлікт в Україні, спровокований Росією, залишається головним викликом євроатлантичній безпеки.

25 травня 2018 року спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що миротворці ООН повинні замінити війська РФ на окупованій частині Донбасу.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама