RU

Міграційний скандал: США судили 1-річного малюка без мами і тата

10.07.2018, 11:29
Міграційний скандал: США судили 1-річного малюка без мами і тата - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

У США без присутності батьків суд розглядав справу однорічної дитини про її право перебувати на американській території. Про це повідомляє The New York Times.

"Однорічний хлопчик у зеленій сорочці з написом пив молоко з пляшки, грав з невеликим фіолетовим м'ячем, який засвітився, впавши на підлогу, і зрідка вимовляв "агу", - пишуть журналісти, зазначивши, що під кінець слухань дитина голосно заплакала.

Згідно з повідомленням, суд ухвалив рішення про депортацію дитини в Гондурас, куди вже відправили його батька.

Суддя, який розглядав справу, сказав, що відчуває незручність, коли йому доводиться питати у адвоката, чи розуміє його підзахисний суть справи.

"Мені соромно задавати таке питання, тому що я не знаю, кому ви будете це пояснювати. Тільки якщо не припустити, що однорічна дитина може засвоїти закон про міграцію", - сказав суддя Джон Річардсон.

Відзначається, що в той день в суді штату Арізона без батьків розглядаються справи ще кількох дітей. "Один з них у відповідь на питання про вік показав п'ять пальців", - пише газета.

25 червня президент США Дональд Трамп заявив, що мігранти "вторгаються в країну" і вважає, що їх без суду потрібно депортувати назад.

20 червня за тиском світової громадськості Трамп підписав указ, що забороняє забирати дітей у нелегальних мігрантів, затриманих на кордоні. У період з 19 квітня по 31 травня влада США розділила 1995 дітей з їх батьками, яких затримали на кордоні з Мексикою за нелегальний перетин.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини