MI5 заявила про високий рівень загрози терактів у Великобританії

01.11.2016, 16:11
MI5 заявила про високий рівень загрози терактів у Великобританії - Фото
Фото: EPA
У Великобританії говорять про серйозний рівень загрози терористичних актів. Про це заявив генеральний директор британської розвідки MI5 Ендрю Паркер. Він зазначив, що за останні три роки було зірвано 12 терористичних планів. Про це повідомляє  Укрінформ з посиланням на  The Guardian.

"Такий темп терористичних змов і спроб викликає хвилювання і є стійким. Загроза атак в цій країні вище, ніж я спостерігав в останні роки моєї кар'єри, а я працюю в MI5 протягом 33 років... Я очікую, що ми виявимо і зупинимо більшість спроб тероризму в цій країні", - сказав глава британської розвідки.

"У цій країні будуть терористичні атаки. Рівень загрози є серйозним, що означає, що вони можливі", - додав він.

За його словами, "міжнародний тероризм у своїй останній формі, заснований на спотвореній ідеології, приносить терор на вулиці Великобританії і більшість розвинених країн світу, включаючи Північну Америку, Австралію і Туреччину".

"В даний час особливість цього виду тероризму - ІД, і у нас ще є бренд Аль-Каїда. І ми повинні дещо зрозуміти: це те, що тут залишиться. Це стійка небезпека, і це як мінімум виклик для поколінь", - зазначив глава MI5.

Раніше Паркер заявив, що Росія є загрозою для стабільності Великобританії і використовує всі сучасні засоби, наявні в розпорядженні, для досягнення своїх цілей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации