RU

"Ми будемо сумувати": в Німеччині закликали Британію не йти

18.01.2019, 13:18
Аннегрет Крамп-Карренбауэр (фото — ЕРА)

ідер німецьких консерваторів ХДС Аннегрет Крамп-Карренбауер в п'ятницю разом зі співвітчизниками звернулася до британців, закликавши їх залишитися в ЄС. Німці не забули, йдеться в листі-зверненні, як Британія вітала повернення Німеччини до європейської сім'ї після Другої світової війни, пише Reuters.

Протеже німецького канцлера Ангели Меркель, таким чином, стала в ряд з частиною німецьких політиків, промисловців і артистів, які "в останню хвилину" звернулися до Британії із закликом передумати і не виходити з ЄС в найближчі два з невеликим місяці.

"Без вашої великої нації цей континент не став би таким, як зараз. Після жахів Другої світової війни Британія не залишила нас. Вона вітала Німеччину як суверенну націю і європейську державу. Нам буде не вистачати легендарного британського чорного гумору і походів в паб після робочого дня заради кружки елю. Ми будемо сумувати за чаєм з молоком, лівостороннім рухом і вашими різдвяними пантомімами. Але більше всього на світі ми будемо сумувати за британцями - нашими друзями за протокою", - пишуть вони в листі, опублікованому в британській газет The Times.

Британія вступила в європейський "клуб" в 1973 році.

Крамп-Карренбауер стала лідером партії Християнсько-демократичний союз Німеччини 7 грудня 2018 року.

Читайте також: Карренбауер заявила, що проти зміни канцлера до 2021 року

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини