RU

Метеоритний дощ: медики повідомляють про безліч травмованих

15.02.2013, 09:30
Метеоритний дощ: медики повідомляють про безліч травмованих - Фото
Фото: mchs.gov.ru
Після падіння метеорита в Челябінській області від місцевих жителів надходять численні звернення, пов'язані з травмами, порізами та забоями, - передає канал Вісті.

Зокрема, від скла, розбитого ударною хвилею,  постраждали чотири учні челябінської школи номер 130. Зараз їм надають необхідну допомогу. "Проводиться комплексний моніторинг території, перевіряються всі повідомлення, всім постраждалим від стихії будуть виплачені компенсації", - повідомили в прес-службі МНС Росії.

Метеорит впав в 80 км від міста Сатка Челябінської області. "У багатьох будинках Сатки, а також у будівлях Челябінська, які фронтом стоять до місця падіння, вибито скло", - відзначили в прес-центрі МВС. Саме небесне тіло вже знайдено у важкодоступному районі.

Метеорит пройшов від Казахстану через південь Тюменської, Курганської і Свердловської області. Над центром Челябінська жителі побачили яскраво-білий спалах, а потім почули сильний хлопок. У багатьох будинках повилітали шибки. Очевидці також спостерігали в небі "хвіст" з клубів білого диму. Відзначалися перебої зі стільниковим зв'язком, навантаження на який зросло багаторазово.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини