Меркель вважає тему міграції вирішальною для стабільності ЄС

Меркель вважає тему міграції вирішальною для стабільності ЄС - Фото
Ангела Меркель (фото - bundesregierung.de)
04.07.2018, 14:49

Вирішення проблем міграції - це завдання, яке стосується всіх, наголосила канцлер Німеччини

Здатність справлятися з проблемою міграції є вирішальною для стабільності Євросоюзу. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель, повідомляє Deutsche Welle.

"Незважаючи на різні інтереси, країни ЄС на останньому саміті в ході довгих дискусій зійшлися на думці, що вирішення проблем міграції - це "завдання, яке стосується всіх", - зазначила Меркель, виступаючи в бундестазі в середу, 4 липня, під час генеральних дебатів про бюджет Німеччини.

"Необхідно більше впорядкованості в тому, що стосується всіх видів міграції, щоб у людей склалося враження, що право і порядок мають пріоритет", - зазначила канцлер.

За словами глави уряду ФРН, через Середземне море в ЄС прибувають вже на 95% менше мігрантів, ніж раніше.

Разом з тим Меркель вважає за необхідне продовжити посилювати охорону зовнішніх кордонів ЄС. "Німеччина зробить свій внесок у розширення повноважень і збільшення складу прикордонної служби ЄС Frontex", - пообіцяла канцлер, нагадавши тим самим про один із заходів, про які країни ЄС домовилися на саміті 28-29 червня.

21 березня 2018 року Меркель заявила, що разом з сотнями тисяч біженців до Німеччини і в цілому в Європу потрапило чимало терористів і потенційних терористів.