RU

Меркель відреагувала на нападки Дональда Трампа, згадавши про НДР

11.07.2018, 16:55
Меркель відреагувала на нападки Дональда Трампа, згадавши про НДР - Фото
Дональд Трамп, Єнс Столтенберг і Ангела Меркель (фото - прес-служба НАТО)

Реагуючи на сьогоднішню заяву американського президента Дональда Трампа про те, що "Німеччина стала заручницею Росії" через газопровід Північний потік-2, канцлер ФРН Ангела Меркель нагадала, що раніше частина її країни була під контролем іншої держави, але тепер Берлін проводить свою зовнішню політику і сам приймає потрібні йому рішення. Про це пише Reuters.

Канцлер заявила, що "на своєму досвіді" знає, як це, коли частина Німеччина контролюється Радянським Союзом.

"Я дуже рада, що сьогодні ми живемо єдиними і вільними у Федеративній Республіці Німеччина. Тому можна сказати, що ми самі можемо проводити незалежну політику і приймати незалежні рішення. Це дуже добре - особливо для людей в Східній Німеччині", - пояснила вона.

Читайте також: Ми захищаємо Німеччину від Росії, а вони з нею торгують - Трамп

Трамп неодноразово критикував "недостатні" витрати Берліна на оборону. Меркель же вважає, що Німеччина, навпаки, чимало робить для зміцнення загальної обороноздатності НАТО.

"Німеччина - другий за величиною донор військ, а більшу частину нашого військового потенціалу ми запропонували НАТО. І до цих пір ми сильно працювали по частині Афганістану. У цьому ми також захищаємо інтереси США", - підкреслила канцлер.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини