16.05.2018, 17:10

Меркель хоче створити кіберармію у відповідь на гібридну війну РФ

Меркель хоче створити кіберармію у відповідь на гібридну війну РФ - Фото
Ангела Меркель (фото - flickr.com/photos/kepszerkesztoseg)

Канцлер ратує за підвищення військових витрат Німеччини

Реклама
Реклама

Німеччині необхідно створити кіберармію, оскільки гібридна війна офіційно є частиною військової доктрини Росії. Про це заявила канцлер ФРН Г Ангела Меркель  під час дебатів з оборонного бюджету в Бундестазі, передає Die Welt.

Меркель зазначила, що виступає за збільшення оборонних витрат країни, підкресливши, що ця ініціатива спрямована не на гонку озброєнь, а на підготовку до можливої ​​оборони. Крім того збільшення оборонного бюджету дозволить бійцям Бундесверу гідно виконувати завдання міжнародних місій НАТО та національної оборони.

Меркель акцентувала увагу на все зростаючу важливість для Німеччини оборони на рівні країни і Альянсу і нагадала про патрулювання повітряного простору країн Балтії та зобов'язання Бундесверу в Румунії і Болгарії.

2 травня повідомлялося, що США збільшать розмір фінансової допомоги Україні на посилення її кібербезпеки з $5 млн до $10 млн.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама