RU

Мер Москви Сергій Собянін йде у відставку

04.06.2013, 17:05
Мер Москви Сергій Собянін йде у відставку - Фото
Сергій Собянін, фото офіційного сайту уряду Москви
Мер Москви Сергій Собянін подає у відставку. Про це повідомляє Ехо Москви.

На засіданні Громадської палати Москви сьогодні Собянін заявив про намір звернутися до президента Росії Володимира Путіну з проханням прийняти у нього відставку для проведення виборів мера Москви, які повинні відбутися 8 вересня цього року. Члени Громадської палати також рекомендували Собяніну піти у відставку, щоб восени прийняти участь в дострокових виборах мера.

За повідомленнями російських ЗМІ, конкуренцію Собяніну на виборах можуть скласти колишній московський мер Юрій Лужков, а також опозиціонери: блогер і активіст Олексій Навальний і мільярдер Михаіл Прохоров. Останній брав участь у минулих виборах президента Росії. Варто відзначити, що, згідно з даними останнього соціологічного опитування, проведеного серед москвичів фондом "Громадська думка", ставленика влади Сергія Собяніна готові підтримати 46% жителів міста, на другому місці серед можливих кандидатів - Прохоров з 9% підтримки. Нагадаємо, на останніх президентських виборах москвичі, за даними російського ЦВК, віддали нинішньому президентові РФ Володимиру Путіну 46,95% голосів.

Сергій Собянін займає пост московського градоначальника з 21 жовтня 2010 року.. На цій посаді він змінив Юрія Лужкова, відстороненого від посади президентом Дмитром Медведєвим з формулюванням "втратив довіру президента".

Досьє на Сергія Собяніна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини