Медведєв вперше відреагував на звинувачення в корупції

04.04.2017, 17:39
Медведєв вперше відреагував на звинувачення в корупції - Фото
Дмитро Медведєв (фото - ЕРА)
Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв назвав звинувачення в корупції "нісенітницею", яка спрямована на те, щоб "витягнути людей на вулиці". Про це повідомляє ТАСС.

"Кому це вигідно? Це вигідно тим, хто замовляє подібного роду (компрометуючі) сюжети, матеріали. Це, як правило, люди, у яких є цілком конкретні політичні цілі", - сказав Медведєв.

За його словами, звинувачення проти нього створені "за принципом компоту".

"Беруть там всяку різну муть, нісенітницю всяку збирають про мене, якщо це стосується мене, про моїх знайомих людей, і про людей, про яких я взагалі ніколи не чув. Про якісь місця, де я бував. Про якісь місця , про які я теж ніколи не чув. Збирають там якісь папірці, фотографії, одяг. Потім створюють такий продукт і пред'являють його", - сказав Медведєв.

Ініціатора акцій протесту він назвав "судимим персонажем", який підставляє молодих людей для досягнення шкурних цілей.

Медведєв заявив, що продовжує працювати на своїй посаді, незважаючи на нападки і провокації.

26 березня 2017 року більш ніж сотні міст по всій Росії пройшли несанкціоновані акції проти корупції серед вищого керівництва країни. У Москві затримали 933 особи, в Санкт-Петербурзі - близько 150 осіб. Приводом стало розслідування Олексія Навального про майно Медведєва, яке називалося "Він вам не Дімон".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю