RU

Медведєв про себе й Путіна: Усім пора розслабитися, це надовго

26.04.2012, 14:56
Медведєв про себе й Путіна: Усім пора розслабитися, це надовго - Фото
Фото: ЕРА
В інтерв'ю російським телеканалам Медведєв сказав, що вони разом з новообраним президентом Володимиром Путіним, інавгурація якого відбудеться 7 травня і який раніше заявив, що, ставши головою держави, запропонує Медведєва на пост прем'єра, будуть довго працювати разом, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

"Ми певні перспективи назвали. Тому, мені здається, що всім пора розслабитися. Це все надовго", - підкреслив чинний президент, додавши, що ніякої "рокіровки в тандемі", як зміну влади в Росії часто називають журналісти та експерти, не було. "Ми не обмінюємося постами. Я розумію, що для цілей політології та журналістики - це нормальна конструкція. Але для того, щоб чимось обмінятися, потрібно спочатку це отримати", - заявив голова держави журналістам.

"Пост президента Путін завоював у боротьбі, отримав досить вагому підтримку людей. Якби люди йому відмовили, ні про яку рокіровку, як ви говорите, мови б йти не могло, - зазначив президент. - Те ж саме стосується поста голови уряду, його ще потрібно заслужити і добитися того, щоб Державна дума за нього проголосувала ".

Раніше Володимир Путін заявив, що після інавгурації в якості президента складе повноваження голови партії Єдина Росія і запропонує на цю посаду Дмитра Медведєва.

Досьє на Дмитра Медведєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини