RU

Медведєв про Pussy Riot : Посиділи - і досить

02.11.2012, 16:28
Медведєв про Pussy Riot : Посиділи - і досить - Фото
Фото: ЕРА
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв не вважає правильним, щоб учасниці Pussy Riot відбували покарання у вигляді позбавлення волі, - передає Російська служба  Бі-бі-сі.

При цьому Медведєв підкреслив, що учасниці панк-групи йому настільки неприємні "зовні й внутрішньо", що йому навіть неприємно про них говорити. "Але у в'язницю я б їх садити не став, будучи суддею. Вони і так вже посиділи, ці дівиці, і досить", - сказав прем'єр-міністр Росії.

Разом з тим Медведєв зазначив, що вплинути на міру покарання Альохіної та Толоконникової можуть тільки судові органи та адвокати. Позиція Медведєва відрізняється від думки, раніше висловленої президентом Володимиром Путіним, який схвалив дії суду, за його висловом, "залепившего двушечку" Pussy Riot.

Надія Толоконникова, Марія Альохіна та Катерина Самуцевич були засуджені в серпні до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму за статтею "хуліганство з мотивів релігійної ненависті" за акцію в храмі Христа Спасителя "Богородиця, Путіна прожени". Пізніше суд замінив покарання Самуцевич на умовне.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини