RU

Медведєв не проти повернутися в Кремль після Путіна

26.11.2012, 09:59
Медведєв не проти повернутися в Кремль після Путіна - Фото
7ef3bc7ad69fc2711316ee2af24e1f13.jpg

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв не виключає можливості повернення в Кремль, якщо отримає підтримку росіян. Про це він заявив в інтерв'ю агентству France-Presse і газеті Le Figaro.

"Якщо у мене для цього буде достатня кількість сил і здоров'я і якщо наші люди мені довірять в майбутньому таку роботу, я такого, звичайно, не виключаю повороту подій. Але це залежить від цілої сукупності факторів. Я вже говорив якось: взагалі ніколи не потрібно від чогось відмовлятися, адже, як відомо, ніколи не говори ніколи, тим більше що я вже один раз входив в цю річку і це якраз та річка, в яку можна входити двічі", - сказав Медведєв.

На питання, хто в разі обрання Медведєва президентом міг би зайняти крісло прем'єра, політик сказав: "Тоді буде зовсім інша ситуація, тому що нічого подібного ще не відбувається. Ми зараз працюємо в конкретних політичних умовах і повинні відпрацювати той кредит довіри, який ми отримали від народу. Я маю на увазі той кредит довіри, який отримав президент Путін, і, відповідно, ту довіру і ті повноваження, які були передані мені як прем'єр-міністру".

Нагадаємо, на минулих президентських виборах в Росії Дмитро Медведєв не балотувався на пост глави держави, поступившись Володимиру Путіну. Натомість Мєдвєдєв отримав крісло прем'єра. Володимир Путін, який вступив на посаду президента навесні цього року, може балотуватися в президенти ще раз по завершенню нинішнього шестирічного терміну.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини