RU

Медведєв кличе всіх на вибори

02.03.2012, 09:25
Медведєв кличе всіх на вибори - Фото
Фото: ЕРА
У зверненні до громадян РФ голова російської держави Дмитро Медведєв закликав громадян Росії взяти участь у виборах і взяти на себе свою частку відповідальності за країну, проголосувавши за кандидата, здатного ефективно вирішувати завдання.

"Всі ми хочемо змін на краще: у своєму місті, у своєму селі ми прагнемо до того, щоб наша країна процвітала та була демократичною, а люди жили гідно й щасливо. Всім нам потрібні порядок і справедливість, неухильне дотримання прав і свобод людини. Майбутній президент повинен продовжити курс на розвиток сучасної економіки, зробити все для благополучного життя наших громадян, забезпечити обороноздатність і безпеку країни, затвердити її авторитет у світі", - сказав Медведєв.

"4 березня ми разом повинні визначити, яким шляхом наша країна йтиме в наступні роки. Наше майбутнє залежить від кожного з нас. Приходьте на вибори й проголосуйте", - закликав колишній президент.

Офіційно президентська виборча кампанія стартувала в Росії 26 листопада минулого року, вибори в країні пройдуть 4 березня 2012 року. Кандидатами на пост голови держави є прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, голова ЛДПР Володимир Жириновський, самовисуванець-мільярдер Михайло Прохоров і лідер партії Справедлива Росія Сергій Миронов. Новий голова держави заступить на свій пост 7 травня. Вперше президент буде обиратися на 6 років.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини